Savronik Grup
Savronik Grup

Savronik Grup Elektronik Bilgisayar ve İletişim Sistemleri Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, grup şirketlerinin faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamak ve birbirleri ile koordinasyonlarını sağlamak amacıyla, 20.08.2010 tarihinde kurulmuştur.

Savronik Elektronik
Savronik Elektronik

03.12.1986’da kurulmuş olan Savronik Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş, savunma sanayiinin, raylı ulaşım sistemlerinin ve akıllı ulaşım sistemlerinin ihtiyaç duydukları ileri teknoloji ve güvenlik gerektiren cihazları üretmektedir. Üretimini gerçekleştirdiği birçok ürünün patentine sahip olan Savronik Elektronik A.Ş. uzun ömürlü ve yüksek verimli ürünleri ile birçok projede tercih edilmektedir.

Savronik Sistem
Savronik Sistem

18.12.2007’de kurulmuş olan Savronik Sistem A.Ş. raylı ulaşım sistemleri ve otoyol sistemleri için ihtiyaç duyulan sinyalizasyon, otomasyon, entegrasyon, yol güvenliği ve takibi gibi birçok uygulamayı gerçekleştirip anahtar teslim çözümler üretebildiği gibi, farklı sistemlerin birbirlerine entegre edilmesi ve işletilmesi gibi faaliyetleri de yerine getirebilmektedir.

Savronik Sistem India
Savronik Sistem India

28.09.2012 tarihinde Hindistan’da kurulmuş olan Savronik Sistem India, bu ülkede yer alan akıllı otoyol ve tünel kontrol sistemlerinin hayata geçirilmesinde rol almakta; Bunun yanı sıra, raylı ulaşım sistemleri ile ilgili çeşitli projeler üretmektedir.

Savronik Doha Services
Savronik Doha Services

Savronik Qatar, 13.01.2016 yılında kurulmuş olup, Katar'daki Akıllı Ulaşım Sistemleri ile ilgili projelerde yer almayı ve Savronik'in deneyimlerini bu ülkeye aktarmayı amaçlamaktadır.

Savronik Mongolia
Savronik Mongolia

18.11.2014 tarihinde kurulmuş olan Savronik Mongolia, Moğolistan’ın Yeni Milenyum Projesi kapsamında yenilemeyi ve geliştirmeyi planladığı demiryolları için kullanılabilecek sinyalizasyon ve otomasyon projeleri geliştirmektedir.

RES Rüzgar Enerjisi Sistemleri
RES Rüzgar Enerjisi Sistemleri

17.04.2006 tarihinde, yenilenebilir enerji alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olan RES Enerji Sistemleri A.Ş. rüzgâr ve güneş enerjisi sistem tasarımı, üretimi, kurulumu ve danışmanlığı ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek her konuda yüksek verimli ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır.