Savronik Grup
Savronik Grup

Savronik Grup Elektronik Bilgisayar ve İletişim Sistemleri Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, grup şirketlerinin faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamak ve birbirleri ile koordinasyonlarını sağlamak amacıyla, 20.08.2010 tarihinde kurulmuştur.

Savronik Elektronik
Savronik Elektronik

03.12.1986’da kurulmuş olan Savronik Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş, savunma sanayiinin, raylı ulaşım sistemlerinin ve akıllı ulaşım sistemlerinin ihtiyaç duydukları ileri teknoloji ve güvenlik gerektiren cihazları üretmektedir. Üretimini gerçekleştirdiği birçok ürünün patentine sahip olan Savronik Elektronik A.Ş. uzun ömürlü ve yüksek verimli ürünleri ile birçok projede tercih edilmektedir.

Savronik Sistem India
Savronik Sistem India

28.09.2012 tarihinde Hindistan’da kurulmuş olan Savronik Sistem India, bu ülkede yer alan akıllı otoyol ve tünel kontrol sistemlerinin hayata geçirilmesinde rol almakta; Bunun yanı sıra, raylı ulaşım sistemleri ile ilgili çeşitli projeler üretmektedir.

Savronik Doha Services
Savronik Doha Services

Savronik Qatar, 13.01.2016 yılında kurulmuş olup, Katar'daki Akıllı Ulaşım Sistemleri ile ilgili projelerde yer almayı ve Savronik'in deneyimlerini bu ülkeye aktarmayı amaçlamaktadır.