ENDÜSTRİYEL GÜÇ DAĞITIM VE YÖNETİM SİSTEMLERİ

SAVUNMA SİSTEMLERİ
1U Power Distribution Unit

19" Rack Tipi, 1U, Uzaktan Kontrol Edilebilir, 8 Adet 220V AC Sokete Sahip, Genişleyebilir Yapıda Güç Dağıtım ve Yönetim Birimimiz

PORSUK GDYB'ler, IT odalarındaki haberleşme ağları, serverlar ve veri merkezleri ekipmanlarının ihtiyaç duyduğu, bir merkezden güvenilir ve akıllı şekilde yönetilmesini sağlar. IT merkezlerinin ihtiyaç duyduğu güç dağıtım birimi fonksiyonlarının tümünü özellik olarak barındıran PORSUK GDYB'ler tekil olarak kullanılabilen bir ürün olduğu gibi, 16 adet GDYB'nin bir merkezden yönetilmesine ve kontrol edilmesine imkan sağlamaktadır. Bu özelliği ile, rack cabinetlerde alışılagelmiş güç dağıtım anlayışına yeni bir soluk getirecek olan PORSUK GDYB, IT odalarındaki güç dağıtım işinin güvenilir ve daha kolay kontrol edilebilir olmasını sağlayacaktır.

IT merkezi çalışanlarının istekleri göz önünde bulundurularak tasarlanan PORSUK GDYB'ler, bulundukları ortamın sıcaklığını ve nemini ölçüp, istenildiği takdirde kullanıcı tarafından belirlenen sıcaklık ve nem değerlerinde farklı modda çalışabilmektedir. Daha önceden kullanıcı tarafından belirlenen saat aralıklarında, farklı modlarda çalışabilmekte; gerilim, akım ve frekans değerlerindeki değişimleri de göz önünde bulundurarak uyarı vermekte ve farklı çalışma moduna geçme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.


1U Power Distribution Unit hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın...