Çevre Koşulları ve EMI/EMC Test KabiliyetleriEMI/EMC

Savronik Çevre Koşulları ve EMC Test Laboratuvarı, 2015 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki yerleşkede kurulmuştur. MIL-STD-810, MIL-STD-461 ve DO-160 Standartları başta olmak üzere kabiliyetler kapsamındaki tüm Askeri Test Standartları ile Endüstriyel (Sivil) Standartlara göre testler gerçekleştirilmektedir. Savronik Çevre Koşulları ve EMC Test Laboratuvarı; Savronik tasarımı ve üretimi ekipmanların kalifikasyonlarının yanı sıra, sektörden gelen talepler doğrultusunda birçok firmaya test hizmetleri sağlamaktadır.

Savronik Çevre Koşulları ve EMC Test Laboratuvarı, objektif, tarafsız ve yüksek kaliteli ölçüm ve test hizmetleri sunarken aynı zamanda sıkı bir gizlilik politikası izler. Laboratuvarda, Çevre Koşulları ve EMC testlerinin yanı sıra MIL-STD-3009 Standardı kapsamındaki Gece Görüş Sistemleri (NVIS) başta olmak üzere kabiliyetler kapsamındaki tüm sivil ve askeri standartlara göre Işıma(Radiance) , Renklilik (Chromacity) ve Parlaklılık (Luminance) ölçümleri ve testlerini gerçekleştirmek üzere Aydınlatma Testleri de gerçekleştirilmektedir.

Doğru, güvenilir ve izlenebilir test sonuçlarını garanti etmek için “EN/ISO 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar” standardına uygun olarak test süreçleri yapılandırılmıştır.

Savronik Çevre Koşulları ve EMC Test Laboratuvarı; deneyimli ve yetkin personelleri ile müşterilerinin ilgili test standartları doğrultusunda hedeflerine ulaşabilmesi için test süreçlerinin planlanması ve yürütülmesine rehberlik eder.

https://i0.wp.com/www.savronik.com.tr/dosyalar/2022/03/altyapilarimiz3-min.jpg?fit=500%2C500&ssl=1

İhtiyacınız olan Ar-Ge, Kalifikasyon, Tip ve Onay Testlerinin nasıl gerçekleştirilebileceği ile ilgili bilgi almak için bizimle cktl@savronik.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.