Sistem Entegrasyon KabiliyetleriENTEGRASYON

Savronik, Entegre Sistemler kabiliyetleri kapsamında hava ve kara platformlarına destek sağlayan, müşteri tarafından talep edilen her türlü gereksinime uygun mobil şelterizasyon ve araç üstü platform sistemlerinin tasarım ve entegrasyon faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Şelterizasyon ve araç üstü platform entegrasyonu kapsamında birçok farklı Projede edinilen tecrübe ile müşteri taleplerine uygun tasarımlar gerçekleştirilmekte olup, sistemlerin entegrasyon, kalifikasyon ve test faaliyetleri tamamlanarak anahtar teslim çözümler sunulmaktadır.

Deneyimli ekiplerce NATO-6516/SHCPE/86-88 standardına uygun şelter tasarımı, MIL-STD-1472’ye uyumlu şelter iç yerleşimi, şelter içerisinde kullanılan Rack, Konsol, Güç Dağıtım Birimi, AC/DC Çevirici, Sistem Kontrol Paneli, Güç-Sinyal Kontrol Panelleri ve tüm diğer mekanik-elektronik arayüzlerin tasarım, geliştirme, analiz, faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanında şelterizasyon ve araç üstü platform sistemlerinde ihtiyaç duyulan, zorlu askeri operasyon şartlarında çalışmaya uygun kabloların ilgili standartlar doğrultusunda tasarım ve IPC/WHMA-A-620’ya göre üretimleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca müşteri istekleri baz alınarak IPC-A-620 standardına uygun kablaj testleri ve kalite kontrolleri yapılmaktadır.

Savronik mobil sistem entegrasyon kabiliyetleri yanında, operasyonel olarak bina içerisinde konumlandırılan sistemlerin de tasarımı ve entegrasyonu kapsamında anahtar teslim çözümler sunma konusunda yetkinliğe sahiptir.

Altyapımızda her türlü taktik tekerlekli araç ve mobil sistemlere MIL-STD-810’a uygun yağmurlama testi uygulanmaktadır.

https://i0.wp.com/www.savronik.com.tr/contents/uploads/2022/03/AskeriSistemDonatimi-min.jpg?fit=550%2C550&ssl=1