Savronik, DIMDEX 2024 Fuarı’nda Son Teknoloji Savunma İnovasyonlarını Sergiledi.

12 Mart 2024

4-6 Mart 2024 tarihinde sekizincisi düzenlenen Doha Uluslararası Denizcilik Savunma Fuarı DIMDEX 2024’de yer almanın ve son teknoloji ürünlerimizi sergilemenin gururunu yaşıyoruz. DIMDEX, uluslararası alanda karar vericileri bir araya getirerek, savunma sanayiindeki en son teknoloji ve inovasyonları sergileme fırsatı sunarken, aynı zamanda küresel savunma endüstrisindeki ilerlemeleri görmek ve işbirliği olanaklarını pekiştirmek için kritik bir platform sağlıyor.

Türkiye’nin Doha Büyükelçisi Mehmet Mustafa GÖKSU ve Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Haluk GÖRGÜN gibi önemli isimlerin ziyaret ettiği Savronik standı, sektördeki son gelişmeleri takip etme ve inovatif çözümleri tanıtma imkanı buldu. Etkinlik boyunca Savronik, savunma sanayiinin önde gelen isimleriyle bir araya gelerek, sektördeki güncel trendleri ve gelecekteki potansiyelleri değerlendirme fırsatını da yakaladı.

Savronik olarak, savunma sanayiindeki yenilikçi yaklaşımlarımızı ve son teknoloji çözümlerimizi birçok fuarda sunmaya devam edeceğiz.